Hemen Kiralayın 0 (533) 204 78 01

adres

Adres

Reşatbey Mah. Fuzuli Caddesi, Sevilir Apt. Zemin Kat. No:13 / C Seyhan / Adana

Filo Kiralama

Filo Kiralama

Filo kiralama, Arenda Araç Kiralama’nın müşteri memnuniyeti ve iyi hizmet politikasında iddialı ve etkili olduğu asıl alan olup; gerek bireysel gerek kurumsal kimlikteki müşterilerini araç satın almadan araç sahibi yapma hizmetidir. Arenda Araç Kiralama, filo kiralamayı özellikle fazla sayıda araç satın almayı hedefleyen müşterilerine önermektedir. Teslim ettiği araçların kiralama süresi içindeki tüm teknik bakım, onarım, sigorta giderlerini müşterisinin yerine yaptığı gibi,ilgili satın alma vergilerini karşılayarak ve müşterinin çeşitli resmi makamlar nezdinde formalitelerle uğraşmasının ortadan kaldırarak; zaman, personel, nakit kullanımından tasarruf etmesini sağlar. Ayrıca aylık ödemelerin gider olarak gösterilebilmesi filo kiralama sisteminin müşteriye sağladığı önemli avantajlardan biridir. Arenda Araç Kiralama filo kiralama sistemi, ülkemizde satışı yapılan tüm markaları içerecek şekilde yapılandırılmış ve müşterilerinin servislerine sunulmuştur.

Kiralama Süresi: Filo kiralamada minimum süre 12 ay, maksimum süre 36 aydır. Zaman aşımı taraflar arasında mutabakata bağlı olarak uygulanır.

Periyodik Bakımlar: Filo kiralamada aracın bakım klavuzuna göre tüm düzenli Arenda Araç Kiralama tarafından karşılanır. Firma Renault, Dacia, Temsa, Fiat, Hyundai, Volkswagen, Skoda, Isuzu, Toyota gibi yetkili servislerle işbirliği içinde çalışır.

Sigorta Kapsamı: Kaza ya da hırsızlık gibi olası durumlarda Arenda Araç Kiralama, kasko poliçesi ve zorunlu trafik sigortası dahilindeki tüm teminatları karşılar. Ayrıca müşterinin ihtiyacı olan muadil bir aracı 24 saat içinde teslim eder.

Asistan Servisler: Kiralanan filo araçlarının tamamında asistan servisleri vardır ve müşteri bu servislerin tüm avantajlarından yararlanır. Örnek Renault Yardım vb. Uzun süreli kiramalarda fiyatlandırma. Uzun süreli kiralamalarda fiyatlar görüşmeye açıktır.

Araç Sayısı: Filo kiralamada araç sayısında ve türünde limit yoktur. Anlayış; müşteri ihtiyacının karşılanması ve memnuniyetinin sağlanmasıdır.

Ödemeler: Ödemeler sözleşme süresince aylık yapılır ve fatura kesim tarihinden itibaren 5-iş günü içerisinde tahsil edilir.

Kaza Durumu: Filo kiralamada kullanılan aracın kaza yapması halinde müşteriye en yakın servis bağlantıları derhal kurulur. Kazanın Adana dışında olması halinde bu süre azami 24 saattir ve bu süre muadil araç teslimi içinde geçerlidir