Hemen Kiralayın 0 (533) 204 78 01

adres

Adres

Reşatbey Mah. Fuzuli Caddesi, Sevilir Apt. Zemin Kat. No:13 / C Seyhan / Adana

Adana Arac Kiralama

Adana Arac Kiralama

Adana Araç Kiralama Adana’nın lüks ve ekonomik araç kiralama firması siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetinizdedir.

Günümüzde çok yaygın olan araç kiralama hizmetinin profesyonel olarak yapılması gereken bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız kalite anlayışını en yüksek seviyede tutmaktadır. Her geçen gün yenisini eklediğimiz araçlarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın amacı müşterilerimizin güvenli sürüş hizmeti alabilmesidir. Yılın her günü faaliyet gösteren firmamız müşterilerimizin ister binek ister ticari her türlü araç ihtiyacını karşılamak için çaba sarf etmektedir. Uygun fiyat politikasıyla günümüzde artık teknolojinin ile ilerlemesiyle sizlere web sayfamızda online olarak da kiralama hizmeti vermekteyiz .

Ayrıca konusunda uzman ve deneyimli kadromuz sizlere bir telefon kadar uzakta olup, yaşanabilecek her sorunda yanınızda olacaktır.
Adana’nın lüks ve ekonomik araç kiralama firması siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetinizdedir.


Adana Oto Kiralama


Adana Oto Kiralama Günümüzde çok yaygın olan araç kiralama hizmetinin profesyonel olarak yapılması gereken bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız kalite anlayışını en yüksek seviyede tutmaktadır. Her geçen gün yenisini eklediğimiz araçlarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın amacı müşterilerimizin güvenli sürüş hizmeti alabilmesidir. Yılın her günü faaliyet gösteren firmamız müşterilerimizin ister binek ister ticari her türlü araç ihtiyacını karşılamak için çaba sarf etmektedir. Uygun fiyat politikasıyla günümüzde artık teknolojinin ile ilerlemesiyle sizlere web sayfamızda online olarak da kiralama hizmeti vermekteyiz Ayrıca konusunda uzman ve deneyimli kadromuz sizlere bir telefon kadar uzakta olup, yaşanabilecek her sorunda yanınızda olacaktır.

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de araç kiralama hızlıca yayılan unsurlardan. Çeşitli yerlerde altınızda bir aracın olması, hem seyahat süresince daha çok zaman kazanmanıza hem de seyahatinizi pratikleştirmeyi sağlıyor. Ayrıca çeşitli coğrafyalarda bir araçla gezinmek gerçekten çok keyifli olabiliyor.

Özellikle tatil dönemlerinde ya da iş seyahatlerinde çok yardımcı olan araç kiralama hem toplu taşıma streslerinden kurtaran hem de taksilere tonla para yağdırmaktan iyi bir alternatif olarak çıkıyor karşımıza. Yoğun talep gösterilen araç kiralama hususunda internet üzerinde pek çok çevrimiçi araç kiralama şirketiyle karşılaşmanız da mümkün. Bu noktada kendinize ve kullanım amacınıza en uygun aracı kiralamak için çeşitli faktörlere dikkat edilmesi gerekmekte.

“Araç kiralarken nelere dikkat edilmeli”, “Rent a car dikkat edilmesi gerekenler” gibi çeşitli sorular için bu husus üzerinde dikkat edilmesi gereken önemli noktaları tek bir yazı altında topladık.

1 – Araç Kiralayacağınız Firmayı Mutlaka Araştırın

Gerek internet üzerinde gerekse havaalanları, otogarlar ya da şehir merkezleri gibi sık kullanılan yerlerde pek çok araç kiralama firmasıyla karşılaşmanız mümkün. Araç kiralar iken şirketlerin güvenilirliği ve ekonomik açıdan uygunluğu çok büyük önem taşımaktadır. Çeşitli şirketleri araştırmak ve market analizi yapmak hem bütçenizi korur hem de karşılaşabileceğiniz sorunları minimuma indirir. Özellikle bilmediğiniz ya da daha önce seyahat etmediğiniz şehirlerde rast gele araba kiralamak yerine, işinde uzmanlaşmış ve işini dürüst yapan firmalar ile anlaşmanız için araştırma yapmak önemlidir. Firmanıza ulaşmak istediğiniz an ulaşabilmek çok önemlidir. Yaşadığınız bir sorunda size her zaman çözüm üretebilecek ve merak ettiğiniz konularda size hızlıca geri dönüş yapabilecek bir firma tercih etmek önemlidir.

2 – İhtiyaçlarınıza Uygun Olan Bir Otomobil Kiralayın

Kiralayacağınız aracın sizin ihtiyaçlarınızı gerçekten karşılayıp karşılamadığına dikkat etmeniz gerekir. Araç kiralama şirketlerinde küçük araçlardan büyük SUV modellere, bireysel araçlardan ticari araçlara kadar pek çok araç seçeneği bulmak mümkündür. Bu yüzden ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir araç almanızın önemi artmaktadır. Örneğin tek bir kişi iseniz geniş hacimli ve çok yakan bir araç almak yerine küçük bir araç almak pek çok açıdan avantaj sağlayacaktır. Az yakan küçük bir otomobil kira bedeli daha uygun olacağı ve yakıt dolumu daha uygun olacağı için hem bütçenize yardımcı olacak hem de küçük bir araç seçtiğiniz için park sorunu ile daha az uğraşmanızı sağlayacaktır. Kalabalık iseniz, daha geniş hacimli ve koltuk sayısı uygun olan bir araç kiralamanız daha uygun olacaktır. Aksi halde kiraladığınız araçtan istediğiniz konforu alamayabilirsiniz. Kiralayacağınız araç ile uzun yolculuklar yapacak iseniz donanımının ve iç mekânının uygunluğu da önem kazanacaktır.

3 – Araç Kiralama Sözleşmesine Dikkat Edin

Araç kiralama direkt olarak ya da çevrimiçi olarak saniyeler içerisinde yapılabilecek kadar kolay olsa da bazen kafa karıştırıcı durumlarla karşılaşılabiliyor. Sürüş esnasında ya da teslim zamanında herhangi bir sorun yaşamak için araç kiralama sözleşmesini iyice anlamak ve detayları incelemek önemlidir. Sözleşme imzalanmadan önce kafanıza takılan ya da aklınıza yatmayan hususların tamamı sorulmalıdır. Bazı durumlarda istediğiniz araç seçeneği ile sözleşmede adı geçen araç arasında farklılık olabiliyor. Bu gibi yanlış anlaşılmaların ya da gözden kaçan detayların canınızı sıkmaması için sözleşmenin uygunluğuna dikkat edilmesi gerekmektedir.

4 – Çeşitli İndirim ve Fırsatlardan Yararlandığınızdan Emin Olun

Araç kiralama sektörüne olan yoğun ilgiden ve firmalar arasındaki rekabet sebebiyle pek çok kampanya ve indirim imkânı gözlemlemek mümkündür. İndirim ve kampanyalar söz konusu olduğunda yakalayabileceğiniz ilk avantaj erken rezervasyon fırsatları olarak karşımıza çıkıyor. Rezervasyonunu erken yapan müşteriler çeşitli fiyat indirimleri ile bütçeyi rahatlatmak mümkün. Seyahat tarihinin kesin olduğu durumlarda erken rezervasyon yapılmasının önemi büyüktür. Özellikle İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde çok fazla araç kiralama opsiyonu olduğu için erken rezervasyon indirimleri bu şehirlerde çok daha sık karşımıza çıkmaktadır. Bir diğer unsur da araç kiralama şirketlerinin sunduğu çeşitli kampanyalar ya da çeşitli araçlara özel olarak uyguladıkları indirimlerdir. Yoğunluğun az olduğu dönemlerde de bu kampanyalara rastlamak mümkün, yoğunluğun çok olduğu tatil dönemlerinde de. Yüksek bedeller her zaman iyi hizmet demek olmayacağı gibi düşük fiyatın da kötü hizmet demek olmadığının farkında olmak gerekmekte. Uygun fiyatlara kaliteli bir hizmet almak için bahsi geçen indirim ve kampanyalardan yararlanmak önemli bir husus.

5 – Kiraladığınız Aracı Kontrol Edin

Size verilen aracın aldığınız andaki halini kontrol etmekte büyük fayda vardır. Kontrol etmeniz gereken en önemli etmen sözleşmede yer alan araç ile teslim aldığınız aracın aynı model ve marka olmasıdır. Nadir durumlarda tercih ettiğiniz araç teslim noktasında bulunmamaktadır. Bu durumda dilediğiniz farklı bir aracı seçme hakkınız ya da sözleşmeyi iptal etme hakkınız bulunabilmektedir. Bir diğer esas da teslim aldığınız aracın deposunu kontrol etmenizdir. Aracı teslim aldığınızda aracın full depo olduğundan emin olmalı ve teslim ederken full depo olarak teslim etmeniz gerektiği için aracı teslim aldığınızda benzin göstergesini kontrol etmenizde fayda var. Bazı durumlarda depo tam dolu olmayabilir, aracı alırken bunu not etmeniz geri verirken depoyu aynı şekilde vereceğiniz için fazla yakıt almamış olursunuz. Aracı teslim alırken aklınıza takılan tüm soruları görevliye sorun. Aracın üzerinde çizik, göçük gibi hasarlar var ise mutlaka bunu görevliye bildirin. Aracı çalıştırdığınızda herhangi bir uyarı ikaz ışığının yanıp yanmadığını kontrol edin. Teslim verirken sorunla karşılaşmamanız için önemli bir husus da budur.

6 – Araç Sigortasını Sormayı İhmal Etmeyin

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da sigorta acentesinin kişisel otomobil politikasını kapsayıp kapsamayışıdır. Eğer kredi kartı ile ödeme yapılacak ise sigortaya ihtiyaç duyulabileceğini unutmayın. Kişisel sigortanız bunu karşılayıp karşılamadığını öğrenir iseniz acentenin sunacağı sigorta tekliflerinden yararlanabilirsiniz. Unutmayınız ki, sigortasız aracın tüm sorumluluğu aracı kiralayana ait olacaktır. Aynı zamanda sigorta hususunda dikkat etmeniz gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Bu hususlara örnek olarak yasal hız sınırlarının aşılması ya da aracın karayolları dışında kullanılması gibi çeşitli nedenler ile olacak kazaların sigorta tarafından karşılanmayacağıdır.

-------

İster kısa süreli, ister uzun süreli araç kiralamalarında yukarıda listelediğimiz hususlara dikkat ettiğiniz sürece rahat edebilirsiniz. Bugünlerde araç kiralama hizmeti veren pek çok şirket ve firma var. Bu yüzden tercih yapmak bazen zor olabiliyor. Bu yüzden aracınızı mutlaka güvenilir bir firmadan kiralayın. Güvenliğiniz için ayrıca az kullanılmış ve yeni araçlar kullanmanız da avantajlı olacaktır.

Web sitemiz üzerinden basit ve hızlı bir şekilde araç kiralayabilirsiniz. En uygun araç kiralama seçeneklerini öğrenmek için bizi arayabilir, aklınıza takılan tüm soruları sorabilir ya da anında rezervasyon yapabilirsiniz.